KDO SE O VÁS BUDE STARAT

Jsme zkušení fyzioterapeuti a rádi dáme vaše tělo zase do pořádku!

S FC Viktoria Plzeň jsme to coby specialisté na fyzioterapii a rekondice dotáhli pětkrát k mistrovskému titulu, účasti v lize mistrů a evropských pohárech.

Bc. ROBERT BENEŠ

FYZIOTERAPEUT

Vystudovaný fyzioterapeut s praxí ve zdravotnictví, sociální péči a sportu.

Jeho získané odbornosti nemají konec. Zahrnují taping i kinesio taping, dynamickou neuromuskulární stabilizaci (DNS) podle prof. Pavla Koláře, diagnostiku funkčních poruch, měkké a mobilizační techniky a baňkování.

14-2019-benes_cb

Bc. PETR NASLER

FYZIOTERAPEUT

Vystudovaný fyzioterapeut s praxí ve zdravotnictví a sportu.

Bravurně zvládá preventivní taping, kinesio taping, fyzioterapii skoliózy, spirální stabilizaci páteře, DNS podle prof. Pavla Koláře, měkké a mobilizační techniky, lebert trénink, baňkování, spirální stabilizaci podle MUDr. Richarda Smíška, flossing i metodu guasha.

13-2019-nasler_CB

Dis. VENDULA BRETTSCHNEIDEROVÁ

MASÉRKA, TRENÉRKA

Masérka a trenérka s praxí ve zdravotnictví a sportu.

Certifikovaná masérka sportovní, rekondiční, relaxační, lymfatické a shiatsu masáže. Skvěle zvládá kompenzační cvičení s využitím pomůcek (black roll, wheel, šála na cvičení, overball), taping, baňkování, uvolnění trigger pointů. Je také trenérkou tanečního sportu, aerobiku a zumby.

Vendulka

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI?

„Nejlepší! Moc děkujeme za přípravu na MČR!“

— FILIP GREGORIADES

„Já taky doporučuji. Kluci jsou profesionálové. Už se k Vám zase těším.“

— H. Valentová

„Já už mám první za sebou! Je to naprostá Pecka!!! Už se těším na další. A děkuju.“

— M. Skalová

„Dobrý den, chtěl bych poděkovat alespoň touto cestou za obrovskou úlevu od bolesti a problémy spojené s hybností. Po více jak tříměsíčním trápení spojené s úrazem ramene a ruptury rotatorové manžety jsem až zde našel okamžitou pomoc a profesionální přístup se vším všudy. Všem mohu jen doporučit a stávám se tak chodící reklamou. Předešlé rehabilitace v jiném zařízení nevedly nikam ovšem u těchto profesionálů po první návštěvě okamžitý progres. Pokud máte jakýkoliv problémy s pohybovým aparátem neváhejte a udělejte si čas a užijte si terapii NEBUDETE LITOVAT. Budete s úsměvem na tváři odcházet a těšit se na další návštěvu. DĚKUJI VÁM BORCI a už teď se těším na další návštěvu a posun kupředu.“

— S pozdravem Davidoff Red Červený